Warunki dostaw

Możliwość komentowania Warunki dostaw została wyłączona Aktualności

Zakres dostawy produktów:

Produkty przedstawione w tym katalogu są komponentem naszego obszernego zakresu dostaw. Staramy się je przechowywać w sensownym zakresie i uzupełniać na bieżąco innymi artykułami. Zastrzegamy sobie możliwość zmian odnośnie rodzaju, liczby i ilości przechowywanych produktów.

Obok przedstawionych tutaj produktów możemy oczywiście dostarczyć Państwu znaczną ilość innych profili, uszczelek oraz płyt.

Prosimy o konkretne, dokładnie sprecyzowane zapytania.

Godziny pracy:

Sklep firmowy B2B – dla klientów w godz. 8:00 do 15:00

Magazyn B2B – dla dostawców w godz. 8:00 do 16:00

Czas dostawy:

Artykuły będące w zapasie dostarczamy w miarę możliwości natychmiast z magazynu, z zastrzeżeniem sprzedaży w międzyczasie. Jednakże czas dostawy określany jest przez nas w potwierdzeniu zamówienia.

Warunki dostawy:

Obsługujemy klientów przemysłowych i detalicznych. Dostawy następują na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej od wartości towaru netto w wysokości 3000 PLN, bez dodatkowych opłat.

Dostawy zagraniczne, jak również dostawy o wartości poniżej 3000 PLN wymagają dodatkowej opłaty.

Dostawa następuje serwisem paczkowym lub wybraną przez nas spedycją.

Minimalna wartość zamówienia i cena:

Minimalna wartość zamówienia nie jest określona. Generalnie zarówno w przypadku zamówień detalicznych jak i hurtowych ceny kalkulujemy indywidualnie. Ceny za nasze produkty zawarte w cenniku mogą ulec zmianie w zależności od ilości zamawianego towaru. O ile nie zaznaczono inaczej w potwierdzeniu zamówienia, cena zawiera koszt opakowania.

Dostawy zagraniczne dostarczamy od wartości towaru netto w wysokości 100 Euro.
Na życzenie, jeśli to możliwe, wysyłamy próbki jakościowe. Zasadniczo nie zwracamy przesłanych nam wzorów.

Zwrot dostawy:

Dostawy zwrotne nie będą zasadniczo akceptowane bez naszej zgody. Jeśli dostawa zwrotna jest wymagana, należy na wstępie zgłosić nam ten fakt i uzyskać naszą akceptację.

Zasadniczo nie przyjmujemy zwrotów artykułów samoprzylepnych!

Narzędzia:

Jeżeli realizacja umowy o świadczenie usług/dostaw wymaga produkcji narzędzi/form, pośredniczymy w ich produkcji. Koszty narzędzi/form są osobnym składnikiem oferty. Niezależnie od tego kto ponosi koszty produkcji narzędzi/form, pozostają one własnością producenta. Klient nie dochodzi roszczeń związanych z przekazaniem narzędzi/form, nawet jeśli powyższe koszty są w pełni opłacone.

Prawo autorskie:

Nasze katalogi i strona internetowa są chronione prawem autorskim. Rysunki, ilustracje i zdjęcia podlegają ochronie zgodnie z przepisami prawa autorskiego. Żadna ilustracja lub zdjęcie nie może być kopiowane lub reprodukowane w jakiejkolwiek innej formie bez zgody firmy B2B Wojciech Balcerek.

Wszystkie informacje na naszych stronach internetowych są niezobowiązujące!

Comments are closed.