Warunki dostaw

Zakres dostawy produktów:

Produkty przedstawione w tym katalogu są komponentem naszego obszernego zakresu dostaw. Staramy się je przechowywać w sensownym zakresie i uzupełniać na bieżąco innymi artykułami. Zastrzegamy sobie możliwość zmian odnośnie rodzaju, liczby i ilości przechowywanych produktów.

Obok przedstawionych tutaj produktów możemy oczywiście dostarczyć Państwu znaczną ilość innych profili, uszczelek oraz płyt.

Prosimy o konkretne, dokładnie sprecyzowane zapytania.

Godziny pracy:

Sklep firmowy B2B – dla klientów w godz. 8:00 do 15:00

Magazyn B2B – dla dostawców w godz. 8:00 do 16:00

Czas dostawy:

Artykuły będące w zapasie dostarczamy w miarę możliwości natychmiast z magazynu, z zastrzeżeniem sprzedaży w międzyczasie. Jednakże czas dostawy określany jest przez nas w potwierdzeniu zamówienia.

Warunki dostawy:

Obsługujemy klientów przemysłowych i detalicznych. Dostawy następują na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej od wartości towaru netto w wysokości 3000 PLN, bez dodatkowych opłat.

Dostawy zagraniczne, jak również dostawy o wartości poniżej 3000 PLN wymagają dodatkowej opłaty.

Dostawa następuje serwisem paczkowym lub wybraną przez nas spedycją.

Minimalna wartość zamówienia i cena:

Minimalna wartość zamówienia nie jest określona. Generalnie zarówno w przypadku zamówień detalicznych jak i hurtowych ceny kalkulujemy indywidualnie. Ceny za nasze produkty zawarte w cenniku mogą ulec zmianie w zależności od ilości zamawianego towaru. O ile nie zaznaczono inaczej w potwierdzeniu zamówienia, cena zawiera koszt opakowania.

Dostawy zagraniczne dostarczamy od wartości towaru netto w wysokości 100 Euro.
Na życzenie, jeśli to możliwe, wysyłamy próbki jakościowe. Zasadniczo nie zwracamy przesłanych nam wzorów.

Zwrot dostawy:

Dostawy zwrotne nie będą zasadniczo akceptowane bez naszej zgody. Jeśli dostawa zwrotna jest wymagana, należy na wstępie zgłosić nam ten fakt i uzyskać naszą akceptację.

Zasadniczo nie przyjmujemy zwrotów artykułów samoprzylepnych!

Narzędzia:

Jeżeli realizacja umowy o świadczenie usług/dostaw wymaga produkcji narzędzi/form, pośredniczymy w ich produkcji. Koszty narzędzi/form są osobnym składnikiem oferty. Niezależnie od tego kto ponosi koszty produkcji narzędzi/form, pozostają one własnością producenta. Klient nie dochodzi roszczeń związanych z przekazaniem narzędzi/form, nawet jeśli powyższe koszty są w pełni opłacone.

Prawo autorskie:

Nasze katalogi i strona internetowa są chronione prawem autorskim. Rysunki, ilustracje i zdjęcia podlegają ochronie zgodnie z przepisami prawa autorskiego. Żadna ilustracja lub zdjęcie nie może być kopiowane lub reprodukowane w jakiejkolwiek innej formie bez zgody firmy B2B Wojciech Balcerek.

Wszystkie informacje na naszych stronach internetowych są niezobowiązujące!

Możliwość komentowania Warunki dostaw została wyłączona Aktualności

Sprzedaż promocyjna

 Poniżej przedstawiamy aktualne oferty promocyjne. Polecamy skorzystanie z atrakcyjnej oferty.

Możliwość komentowania Sprzedaż promocyjna została wyłączona Aktualności, Promocje

Nowości

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w naszej ofercie handlowej.

Prawdziwym hitem są uszczelki dla przemysłu wykonane z gumy i charakteryzujące się dużym zaawansowaniem technicznym i prostotą montażu oraz znajdujące zastosowanie w wielu aplikacjach i branżach.

Główne branże, w których znajdują zastosowanie to magazyny, parkingi, rozdzielnie prądowe, szafy z automatyką, tablice świetlne, działy utrzymania ruchu, producenci łodzi oraz maszyn budowlanych i rolniczych.

Należą do nich:

Wielofunkcyjne uszczelki z taśmą 3M, zbudowane z twardej dolnej części, mocnej taśmy samoprzylepnej oraz elastycznej części uszczelniającej.

Chronią przed wodą, pyłem i brudem, zapewniają izolację cieplną i akustyczną, amortyzują drgania i wibracje.

Zastosowanie: klimatyzatory, włazy, zabudowy pojazdów, osłony, skrzynki elektryczne.

Uszczelki zabezpieczające przeciwuderzeniowe z taśmą, wykonane z gumy EPDM opornej na ścieranie, wodę morską i ozon.

Służą ochronie przeciwuderzeniowej powierzchni płaskich (regały, odbojniki), narożników na parkingach itp.

Uszczelki przeciwuderzeniowe dla ostrych krawędzi, nie posiadają stalowego wzmocnienia, co eliminuje problem rdzewienia i zarysowania powierzchni malowanych.

Wykonane są z gumy EPDM odpornej na ścieranie, wodę morską i ozon. Uszczelka przeciwuderzeniowa wykonana jest jako sama osłona krawędzi lub elastycznej części uszczelniającej i twardego elementu mocującego oraz miękkich elementów klinujących zapewniających trwałe połączenie uszczelki z krawędzią.

Główne funkcje jakie spełniają powyższe uszczelki:

– amortyzujące

– izolacja termiczna

– dźwiękoszczelność

– uszczelniające

– ochronne

Możliwość komentowania Nowości została wyłączona Aktualności